Блок питания Chieftec SteelPower BDK-550FC 550 Вт
Артикул: 1010117 Категория:
Описание
Chieftec CHIEFTRONIC SteelPower BDK-550FC (ATX 2.53, 550W, 80 PLUS BRONZE, Active PFC, 120mm fan, Full Cable Management, LLC design, Japanese capacitors) Retail